Esperal wszywka alkoholowa Płock - Sochaczew - Płońsk - Sierpc

dodano: 2023.05.03 ważne do: 2024.04.27 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem na leczenie nałogu alkoholowego. Zaszycie alkoholowe polecane jest szczególnie osobom, które mimo terapii nie umieją podołać z alkoholizmem. Lek Esperal sprawia, że po wypiciu napojów wysokoprocentowych, pacjent ma symptomy zatrucia alkoholowego. Wskutek tego, osoba z wszywką alkoholową doznaje istotne odrzucenie od alkoholu i nie ma ochoty pić go w większych ilościach. Wszycie Esperalu jest zabiegiem szybkim i łagodnym. Podczas jego wykonywania jest robione znieczulenie miejscowe. Zabieg zajmuje około 15 minut. Przed planowaną wizytą nie można przez minimum 24 godziny pić napojów alkoholowych.
Kontakt
Esperal Warszawa
ul. Kinowa 16, 04-017 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------