Esperal Katowice-wszywka alkoholowa-czym jest i jak działa?

dodano: 2023.05.22 ważne do: 2024.05.16 wyświetleń: 116
Szczegóły ogłoszenia:
Wraz z postępem nauk leczniczych tworzone są kolejne środki minimalizowania rezultatów alkoholizmu. Jednym z nich jest farmakologiczna metoda awersyjna, czyli popularna wszywka alkoholowa. Samo zaszycie alkoholowe to jeden zabieg, który odbywa się w znieczuleniu miejscowym i zajmuje około 30 minut. Lek esperal jest zalecany zwłaszcza osobom, które bardzo długo walczą z uzależnieniem i są po wielu odtruciach alkoholowych oraz terapiach, które nie przyniosły spodziewanych efektów. Do zabiegu nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Wymogiem jest wstrzemięźliwość od picia alkoholu na 48 godzin przed przewidywanym zabiegiem.
Kontakt
Esperal Katowice
ul. Mickiewicza 21, 40-085 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------