Esperal Rybnik-długie i silne działanie wszywki alkoholowej

dodano: 2023.06.27 ważne do: 2024.06.21 wyświetleń: 96
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa zawsze kojarzy nam się negatywnie, jednak pomaga znacznie ograniczyć spożywanie napojów wyskokowych, tudzież w efekcie u alkoholików może zapobiec powrót tzw. cugu alkoholowego. Lek esperal jest wskazywany głównie osobom, które bardzo długo walczą z uzależnieniem i odbyły odtrucie alkoholowe oraz terapie, które nie dały oczekiwanych efektów. Samo zaszycie alkoholowe to jeden zabieg, który dokonuje się w znieczuleniu miejscowym i zajmuje koło 30 minut. Do zabiegu nie ma potrzeby aby szczególnie się przygotowywać. Warunek stanowi powstrzymanie się od picia alkoholu na 48 godzin przed przewidywanym zabiegiem.
Kontakt
Esperal Katowice
ul. Mickiewicza 21, 40-085 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------