Odtruwanie alkoholowe-postaw na bezpieczny detoks alkoholowy Katowice

dodano: 2023.06.30 ważne do: 2024.06.24 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Jak powszechnie wiadomo, nadmierne wypijanie napojów wyskokowych niszczy organizm, skraca życie o blisko 10 lat. Problem ten pojawia się, gdy osoba traci samokontrolę nad sobą i nie umie sama odsunąć picia. Wraz ze wzrostem ilości wypijanego alkoholu, narasta zatrucie. Reakcją na negatywne skutki uboczne jest odtruwanie alkoholowe, zwane również jako detoks alkoholowy. Podczas kuracji usuwa się wszelkie trujące substancje i uzupełnia braki elektrolitów. Dzięki temu organizm staje się nawodniony i dotleniony. W naszej przychodni w Katowicach łączymy nowoczesne metody, za pomocą których możliwy jest błyskawiczny powrót do normalności.
Kontakt
Detoks Katowice
ul. Żytnia 1A, 40-544 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------