Esperal Wrocław-w poradni leczenia uzależnień we Wrocławiu

dodano: 2023.10.02 ważne do: 2024.09.26 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Osobom, które mają problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu, zaleca się terapię awersyjną. Wszywka alkoholowa to zabieg polegający na wszyciu pod skórę środka – Esperal. W reakcji z alkoholem, substancja pobudza mnóstwo ciężkich dolegliwości. W rezultacie u uzależnionego powstaje obawa przed powtórnym sięgnięciem po alkohol. W naszym gabinecie w Szczecinie zapewniamy profesjonalizm oraz dyskretną atmosferę. Przed zabiegiem lekarz gromadzi dane o stanie chorego, ponieważ duże problemy zdrowotne mogą być kluczowym czynnikiem w leczeniu. Przed zabiegiem pacjent musi co najmniej 12 godzin nie spożywać alkoholu i przedstawić akceptację na wszycie esperalu.
Kontakt
Esperal Wrocław-w poradni leczenia uzależnień we Wrocławiu
ul. Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------