Medycyna estetyczna Łódź-powiększanie ust-klinika HollyElite

dodano: 2023.10.02 ważne do: 2024.09.26 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Czasami tak niedużo wystarczy, aby zwiększyć pewność siebie, z radością spoglądać w lusterko i poczuć zadowolenie z własnego wizerunku. Wprawdzie nikt jeszcze nie wynalazł eliksiru młodości, współczesna medycyna estetyczna jest w stanie zdziałać cuda. W naszym gabinecie oferujemy m.in. zabieg powiększania ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Już po pierwszym zabiegu usta stają się wyraźnie jędrne, zwilżone a także bardziej sprężyste. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania i trwa najczęściej 15-30 minut. Przed ingerencją przeprowadzany jest dokładny wywiad lekarski, później odbywa się ocena twarzy w spoczynku i podczas mimiki. Omawiane są realne możliwości poprawy oraz wymagania pacjentki.
Kontakt
Medycyna estetyczna Łódź-powiększanie ust-klinika HollyElite
ul. Al. Tadeusza Kościuszki 106/116, 90-432 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------