Zabieg wszywki w Szczecinie-dlaczego warto wybrać naszą placówkę

dodano: 2023.10.03 ważne do: 2024.09.27 wyświetleń: 56
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa, znana również jako esperal lub zaszycie, jest jednym z popularnych sposobów leczenia alkoholizmu. Metoda ta polega na wszyciu małej dawki leku (najczęściej esperalu) pod skórę pacjenta. Lek ten powoduje reakcje organizmu na spożycie alkoholu, takie jak nudności, wymioty, ból głowy czy duszności. Dzięki temu, osoba z wszywką nie odczuwa przyjemności z picia alkoholu, co zmniejsza jej pragnienie spożywania go. Wszywka alkoholowa jest stosowana jako uzupełnienie terapii psychologicznej i społecznej, a także w ramach programów rehabilitacyjnych. Metoda ta jest odpowiednia dla osób, które już podjęły decyzję o rzuceniu nałogu, ale mają trudności z kontrolą pokusy. Wszywka alkoholowa pozwala pacjentom na stopniowe opanowanie swojej zależności od alkoholu, dając im szansę na długotrwałą i skuteczną rekonwalescencję. 
Kontakt
Esperal Szczecin Wszywka alkoholowa
ul. Monte Cassino 24, 70-467 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------