Odtruwanie alkoholowe w Warszawie-współczesny sposób na walkę z nałogiem

dodano: 2023.10.03 ważne do: 2024.09.27 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Odtruwanie alkoholowe jest niezbędne dla osób uzależnionych od alkoholu, które decydują się na odwyk. Ten proces polega na dożylnym podaniu glukozy oraz soli fizjologicznej, które są podawane w formie łatwiej wchłanialnej kroplówki. Detoks alkoholowy ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn po długotrwałym nadużywaniu alkoholu i może być stosowany jako pierwszy krok w leczeniu uzależnienia od alkoholu. Poprzez wprowadzenie substancji odżywczych, takich jak glukoza, do organizmu, detoks alkoholowy ma na celu złagodzenie skutków ubocznych odstawienia alkoholu, takich jak drżenie rąk, nudności, nadmierne pocenie się czy bezsenność. Dodatkowo, dożylna administracja soli fizjologicznej pomaga przywrócić równowagę elektrolitową organizmu, która może zostać zaburzona w wyniku nadmiernej konsumpcji alkoholu. Odtruwanie alkoholowe jest ważnym etapem w terapii uzależnienia od alkoholu, umożliwiającym pacjentowi przejście na dalsze etapy leczenia i osiągnięcie trwałej abstynencji. 
Kontakt
Detoks alkoholowy Warszawa
ul. Marszałkowska 62/lokal 1, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------