Chirurgia Szczecin - nowoczesne narzędzia

dodano: 2023.10.27 ważne do: 2024.10.21 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Klinika chirurgiczna w Szczecinie to miejsce, gdzie chirurgia, jako dziedzina medycyny, odgrywa kluczową rolę w usuwaniu schorzeń z różnych części ciała. Nasza placówka oferuje pacjentom szereg zaawansowanych zabiegów, takich jak laserowe leczenie bólu, usuwanie trądziku, likwidacja nadpotliwości, usunięcie zmian skórnych, żylaków, hemoroidów oraz obrzezanie, a także wiele innych procedur. Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, co pozwala na diagnostykę na najwyższym poziomie. Nasza klinika wyróżnia się spersonalizowanym podejściem do każdego pacjenta, gwarantując bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych zabiegów.
Kontakt
Chirurgia Szczecin - nowoczesne narzędzia
ul. Monte Cassino 24, 71-467 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------