Ośrodek leczenia uzależnień Katowice

dodano: 2023.10.27 ważne do: 2024.10.21 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Obecnie wiele osób boryka się z różnymi rodzajami uzależnień, a jednym z najpowszechniejszych jest alkoholizm. Choroba ta wiąże się z wieloma negatywnymi skutkami emocjonalnymi, problemami zdrowotnymi, kwestiami społecznymi i ekonomicznymi. Leczenie uzależnienia od alkoholu, podobnie jak wiele innych chorób przewlekłych, wymaga procesu terapeutycznego. Prywatny ośrodek terapii uzależnień w Katowicach to miejsce, w którym wsparcie znajdą nie tylko osoby uzależnione, ale także ich rodziny. Nasz ośrodek gwarantuje profesjonalną opiekę medyczną (wizyty u psychoterapeutów, internistów i psychiatrów), komfort podczas terapii oraz zachowanie pełnej dyskrecji i anonimowości. Dzięki zaangażowanej kadrze terapeutów, terapia uzależnień przebiega w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.
Kontakt
Ośrodek leczenia uzależnień Katowice
ul. Plebiscytowa 49A, 40-041 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------