Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli zaniepokoiło Cię Twoje zachowanie oraz zastanawiasz się czy nie potrzebujesz pomocy, to wiedz, że jest to pierwszy i najistotniejszy krok ku zdrowiu! Nasz ośrodek leczenia uzależnień we Wrocławiu to miejsce, do którego może przyjść każda osoba z problemem alkoholowym, niezależnie od tego w jakim stopniu choroby aktualnie się znajduje. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień to miejsce, w którym każda osoba borykająca się z nałogiem, uzyska kompetentną pomoc na najlepszym poziomie. Oferujemy dogłębne leczenie alkoholizmu, w którego skład wchodzą między innymi strategie psychoterapeutyczne oraz wsparcie farmakologiczne.
Kontakt
Ośrodek leczenia uzależnień Wrocław
ul. Ścinawska 26, 53-641 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------