Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa - odwyk alkoholowy

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Nałóg alkoholowy to aktualnie jeden z najpoważniejszych problemów społecznych, a liczba uzależnionych z roku na rok drastycznie wzrasta. Choroby alkoholowej doznają już nie tylko mężczyźni w dorosłym wieku, ale także kobiety oraz coraz młodsze osoby. Nasz ośrodek leczenia uzależnień w Warszawie, zapewnia swoim pacjentom kompletne uleczanie nałogu – oferujemy szeroki wachlarz metod terapeutycznych. Kładziemy duży nacisk na terapię grupową oraz indywidualną. Lekarze zatrudnieni w Ośrodku dawają oparcie Pacjentom na każdej płaszczyźnie odwyku. Zdajemy sobie sprawę jak znacząca jest dostateczna motywacja i zrozumienie, dlatego każdy z Pacjentów podczas terapii uzależnień może liczyć na odpowiednie wsparcie również po sesjach terapeutycznych.
Kontakt
Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa - odwyk alkoholowy
ul. Flory 5, 00-586 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------