Ośrodek leczenia uzależnień Łódź

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Ogólne podejście do alkoholizmu pokrywa zarówno leczenie farmakologiczne, jak  również szeroko pojętą terapię. Leczenie alkoholizmu w naszym Ośrodku może odbywać się stacjonarnie – wtedy pacjent zostaje cały okres leczenia w Ośrodku. Proponujemy także leczenie ambulatoryjne, kiedy to pacjent przybywa do placówki na leczenie. W naszym prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień zatrudnieni są wykwalifikowani lekarze terapeuci z dużym doświadczeniem. Są to: psychoterapeuci, specjaliści terapii uzależnień i współuzależnienia, a także trenerzy umiejętności psychospołecznych. Czas trwania jak również intensywność terapii zdeterminowane są od stopnia nałogu a także od osobistych predyspozycji pacjenta. Standardowe leczenie nałogu alkoholowego w Ośrodku trwa zazwyczaj mniej więcej 4-8 tygodni, natomiast po tym etapie zaleca się przystąpienie do dodatkowej terapii celem umocnienia efektów leczenia.
Kontakt
Ośrodek leczenia uzależnień Łódź
ul. Janiny 7, 93-563 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------