Prywatny Ośrodek leczenia uzależnień Bydgoszcz

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Alkoholizm to obecnie jeden z poważniejszych problemów społecznych, a grupa uzależnionych z roku na rok wyraźnie narasta. Choroby alkoholowej doznają już nie tylko mężczyźni w dojrzałym wieku, lecz też kobiety i coraz młodsze osoby. Nasz ośrodek leczenia uzależnień w Bydgoszczy, proponuje swoim pacjentom kompleksowe uleczanie alkoholizmu – oferujemy szeroki wachlarz technik leczniczych. Kładziemy spory nacisk na terapię grupową oraz indywidualną. Fachowcy zatrudnieni w Ośrodku dawają oparcie Pacjentom na każdej sferze odwyku. Wiemy jak ważna jest odpowiednia motywacja i empatia, dlatego każdy z Pacjentów podczas terapii uzależnień może liczyć na właściwe wsparcie także po sesjach terapeutycznych.
Kontakt
Prywatny Ośrodek leczenia uzależnień Bydgoszcz
ul. Podgórna 8, 85-159 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------