Leczenie alkoholizmu Kraków

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień to niezawodna placówka, w której odnajdziesz odpowiednio wyszkoloną załogę lekarską, wykazującą się dużą empatią oraz zrozumieniem. Leczenie alkoholizmu w tym miejscu gwarantuje dużą efektywność. Zdajemy sobie sprawę, iż alkoholizm to choroba więc aby skutecznie ją wyleczyć potrzeba sporo czasu i odmiennych form wykorzystywanych w trakcie leczenia. Na początku nasi eksperci przeprowadzą z Tobą dokładny wywiad lekarski, który będzie miał na celu m.in. ustalenie stanu uzależnienia od alkoholu jak i stwierdzenie, do jakich spustoszeń w organizmie zaszło. Infrastruktura naszej placówki sprzyja leczeniu nałogu – miejsce pozwala na zwolnienie tempa życia, na odprężenie się jak również i na napawanie się z każdej chwili.
Kontakt
Leczenie alkoholizmu Kraków
ul. Stefana Bobrowskiego 3, 31-552 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------