Leczenie alkoholizmu Poznań

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli zaniepokoiło Cię Twoje zachowanie oraz zastanawiasz się czy nie potrzebujesz pomocy, to pamiętaj, że jest to podstawowy i najważniejszy krok ku zdrowiu! Nasz ośrodek leczenia uzależnień w Poznaniu to miejsce, do którego może zawitać każda osoba z uzależnieniem alkoholowym, niezależnie od tego w jakim stopniu choroby obecnie się znajduje. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień to miejsce, w którym każda osoba borykająca się z nałogiem, uzyska kompetentną pomoc na najwyższym poziomie. Prowadzimy dogłębne leczenie nałogu, w którego skład wchodzą między innymi strategie psychoterapeutyczne jak również wsparcie farmakologiczne.
Kontakt
Leczenie alkoholizmu Poznań
ul. Klonowica 5, 60-747 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------