Ośrodek leczenia uzależnień Szczecin

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Leczenie alkoholizmu to niełatwy proces, jednak z naszą pomocą uda Ci się powrócić do trzeźwości. Choć wśród społeczeństwa wciąż panuje przeświadczenie, że alkoholizm to po prostu zwyczajne niekontrolowane pijaństwo, i wszystkie problemy alkoholika to wina jego słabego charakteru, rzeczywistość jest całkowicie inna. Alkoholizm to choroba, która ma podnóże fizyczne jak również i psychiczne zarazem. Nasza prywatna placówka leczenia uzależnień bardzo mocny akcent nakłada na leczenie uzależnień przez psychoterapię, która ma ogromne znaczenie dla powodzenia całego odwyku. W trakcie leczenia, jakim jest odwyk alkoholowy dajemy dostęp do sesji terapeutycznych w większych grupach jak i osobistych w zależności od potrzeb Chorego.
Kontakt
Ośrodek leczenia uzależnień Szczecin
ul. Herbowa 4, 71-899 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------