Wszycie esperalu Gdynia - działanie leku

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 99
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa to najszybszy i najbardziej skuteczny sposób na zakończenie uzależnienia od alkoholu. Zapraszamy do naszego gabinetu w Szczecinie, w którym gwarantujemy anonimowość oraz dyskretną atmosferę. Przed wszyciem Esperalu, lekarz przeprowadza wywiad medyczny i udostępnia choremu wszystkie informacje odnośnie efektów oraz skutkach ubocznych. Usługa wykonywana jest wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów. Esperal ma postać wszczepionego pod skórę implantu, a jego substancją czynną jest disulfiram. Zaszycie alkoholowe w powiązaniu z terapią może dać zadowalające, długotrwałe rezultaty. Zapewnia pacjentowi utrzymanie trzeźwości i rozpoczęcie dalszej konfrontacji z uzależnieniem.
Kontakt
Wszycie esperalu Gdynia - działanie leku
ul. Antoniego Abrahama 29, 80-386 Gdynia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------