Wszywka Bydgoszcz Terapia awersyjna z użyciem Esperalu

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to środek, określany potocznie "wszywką alkoholową". Wynika to ze sposobu aplikowania tego leku, który umieszczany jest podskórnie w mało inwazyjnym i stosunkowo bezpiecznym zabiegu chirurgicznym. Esperal zawiera Disulfiram - substancję aktywną, która zakłóca przebieg metabolizowania etanolu. W praktyce, gdy Chory narusza abstynencję, Disulfiram wyzwala powstanie tzw. „reakcji disulfiramowej”, porównywaną do uciążliwej postaci kaca. Dużym plusem zaszycia jest to, iż wpływa ona bez przerwy, uwalniając swoją substancję czynną do krwioobiegu. Uleczanie Esperalem kierowane jest osobom z problemem alkoholowym, którzy chcą opanować swój nałóg, ciesząc się życiem bez ograniczeń ze strony uzależnienia.
Kontakt
Wszywka Bydgoszcz Terapia awersyjna z użyciem Esperalu
ul. Łużycka 27, 85-000 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------