Wszywka akoholowa Esperal Poznań - alkowszywki

dodano: 2023.10.28 ważne do: 2024.10.22 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa to lek w postaci tabletek do implantacji podskórnej. Korzystanie z wszywki alkoholowej dopuszczalne jest pod nadzorem specjalisty, natomiast sam środek wystawiany jest wyłącznie na receptę. Uleczanie Esperalem dedykowane jest osobom z problemem alkoholowym, którzy chcą przezwyciężyć swój nałóg, ciesząc się życiem bez zahamowań ze strony uzależnienia. Esperal zawiera Disulfiram - substancję aktywną, która zaburza proces metabolizowania etanolu. W praktyce, kiedy Pacjent narusza wstrzemięźliwość, Disulfiram wytwarza powstanie tzw. „reakcji disulfiramowej”, porównywaną do nasilonej formy kaca. Niewątpliwym atutem wszywek jest to, że reaguje ona bez przerwy, wyzwalając swoją substancję czynną do krwioobiegu.
Kontakt
Wszywka akoholowa Esperal Poznań - alkowszywki
ul. Słowiańska 78, 61-664 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------