Wszywka alkoholowa Warszawa-pierwszy krok do nowego życia

dodano: 2023.11.05 ważne do: 2024.10.30 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Disulfiram, znany powszechnie jako Esperal, to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod leczenia alkoholizmu. Jest to substancja, która powoduje nieprzyjemne objawy fizyczne po spożyciu alkoholu, a jej popularną formą jest wszywka alkoholowa. Polega ona na zaszyciu małych tabletek Disulfiramu pod skórę pacjenta, które uwalniają się stopniowo i wpływają na organizm w przypadku wypicia jakiejkolwiek ilości alkoholu. Efektem takiego zastosowania jest utrudnienie sięgania po alkohol ze strachu przed nieprzyjemnymi doznaniami. Po spożyciu alkoholu, osoba biorąca Disulfiram może odczuwać objawy takie jak skrajne uczucie mdłości, wymioty, duszności czy nawet śmierć. Działa to jako swego rodzaju bariera, która ma skłonić alkoholika do rezygnacji z picia, a w efekcie prowadzi do ograniczenie żądzy alkoholowej. Dlatego też Disulfiram, czyli Esperal, jest jednym z polecanych leków w terapii alkoholizmu. 
Kontakt
Gabinet Chirurgiczny Esperal Warszawa
ul. Marszałkowska 62 lok.3, 00-545 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------