Leczenie boreliozy w Centrum Medycznym MEDICALSPEC

dodano: 2023.11.21 ważne do: 2024.11.15 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:

Leczenie boreliozy w Centrum Medycznym MEDICALSPEC w stolicy Dolnego Śląska poprowadzone jest na bazie najlepszych standardów lekarskich. Lekarze kierują się tak samo sprawdzonymi sposobami, ale też nie obawiają się podejmować nowatorskich sposobów działania.

Każdorazowo borelioza Wrocław plan leczenia dopasowany jest do wywiadu z choroby danej osoby i jej bieżącej kondycji. Jest to znaczące, gdyż u pacjentów mogą występować przeróżne objawy powiązane z chorobą. Poza krętkowicą kleszczową poddawane leczeniu są tu pozostałe schorzenia zakaźne: WZW, hemochromatoza, bądź choroba pasożytnicza wywołana przez Toxoplasma gondii. W centrum wykonywane są także szczepienia ochronne.

 W czasie konsultacji pacjent ma obowiązek powiedzieć, z jakimi objawami się zmaga i zostanie skierowany na nieingerujące w organizm badanie z użyciem FibroScan. Na podstawie wyników zostanie wyznaczany przyszły harmonogram leczenia. Pacjenci mogą w dowolnym momencie dowiadywać się od hepatologa tego, co jest istotne, kiedy chodzi o ich zdrowie.

+Tekst Sponsorowany+

 
Kontakt
Medicalspec
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------