Wszywka alkoholowa w Łodzi - zaszycie alkoholowe.

dodano: 2023.11.25 ważne do: 2024.11.19 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal podawany jest podskórnie w leczeniu alkoholizmu. Lek ten zawiera Disulfiram, który jest głównym składnikiem odpowiedzialnym za zmiany metaboliczne w organizmie oraz zablokowanie działania enzymu wątroby, który pomaga w metabolizowaniu alkoholu. Gdy osoba zażywa alkohol podczas leczenia Esperalem, następuje akumulacja acetaldehydu, co prowadzi do nieprzyjemnych objawów, takich jak nudności, wymioty, tachykardia, bóle głowy i inne dolegliwości. Działanie to ma na celu utrudnienie picia alkoholu i stworzenie warunków do terapii psychologicznej oraz zmiany nawyków. Wprowadzenie Esperalu do organizmu alkoholika ma na celu wywołanie efektów, które odstraszają go od przyjmowania alkoholu, co pozwala na skuteczniejsze leczenie i rehabilitację. Ważne jest, aby pacjent stosował się do zaleceń lekarza i unikał spożywania alkoholu, gdy jest pod wpływem Esperalu. 
Kontakt
Wszywka alkoholowa Esperal Łódź
ul. Stefana Jaracza 33/35, 90-259 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------