Esperal Gdańsk - Wszywka alkoholowa

dodano: 2023.11.28 ważne do: 2024.11.22 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Wszywka alkoholowa to forma leczenia uzależnienia od alkoholu, polegająca na wszyciu pacjentowi implantu, który uwalnia substancję blokującą efekty alkoholu w organizmie. Dzięki temu osoba uzależniona nie odczuwa przyjemności z picia alkoholu i nie ma motywacji do sięgania po niego. Dla wielu pacjentów, zwłaszcza tych, którzy mieli trudności z tradycyjnymi formami terapii odwykowej, wszywka alkoholowa może okazać się skutecznym rozwiązaniem. Ma ona także inne zalety, takie jak brak konieczności codziennego przyjmowania leków czy możliwość uniknięcia kryzysów abstynencyjnych. Ponadto, leczenie odwykowe może przebiegać sprawniej i skuteczniej, gdy pacjent decyduje się na wszywkę alkoholową. Pomimo tego, że metoda ta nie jest pozbawiona kontrowersji i wiąże się z pewnymi ryzykami, to dla niektórych osób może stanowić szansę na skuteczne przezwyciężenie problemu uzależnienia od alkoholu. 
Kontakt
Wszywka alkoholowa Gdańsk
ul. Beniowskiego 74, 80-360 Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------