Rehabilitacja Rumia- oferta Salubre

dodano: 2023.12.05 ważne do: 2024.11.29 wyświetleń: 78
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do Centrum Rehabilitacji i Masażu Salubre w Rumi - Twojego partnera w walce o zdrowie i sprawność! Nasze doświadczenie oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów gwarantują skuteczną opiekę rehabilitacyjną w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia różnego rodzaju schorzeń.

W Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczym Salubre oferujemy także szeroki zakres usług opiekuńczych, rehabilitacja Rumia w tym pobyty dziennie, czasowe, wytchnieniowe z dodatkową rehabilitacją oraz całodobową opiekę opiekunów. Dla osób starszych, niepełnosprawnych, po hospitalizacji przygotowaliśmy pobyty stałe, zapewniając im spokojny i bezpieczny pobyt.

Dla aktywnych seniorów proponujemy terapię zajęciową oraz gimnastykę grupową, aby utrzymać sprawność i zdrowie w najlepszej kondycji.

Załóż razem z nami nowy rozdział w Twoim życiu, pełen zdrowia, aktywności i komfortu. Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi specjalistów i wróć do pełnej sprawności. Z Fizjoterapia Rumia osiągniesz to, na co zasługujesz!
Wejdź na naszą stronę i poznaj szczegóły: https://www.salubre.pl/
Masz pytania? Jesteśmy do twojej dyspozycji!
tel: 693 344 090
e-mail: info@salubre.pl
adres: ul. Gdańska 17A 84-230 Rumia
Kontakt
Salubre
ul. Ul. Gdańska 17A 84-230 Rumia, 1 Rumia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------