Dlaczego warto rozważyć Esperal Gdańsk w walce z chorobą alkoholową?

dodano: 2023.12.12 ważne do: 2024.12.06 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to lek stosowany w terapii alkoholizmu, który pełni funkcję odstraszacza, gdy osoba pod wpływem alkoholu go spożyje. Działa poprzez wywołanie bardzo nieprzyjemnych objawów, takich jak nudności, wymioty, bóle głowy i klatki piersiowej, co ma zniechęcić do picia alkoholu. W ten sposób wspomaga proces terapeutyczny, zwłaszcza w aspekcie współpracy z psychologiem. Osoba biorąca lek Esperal jest świadoma, że w razie spożycia alkoholu stanie się bardzo niekomfortowo, co może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dlatego jest bardziej zdeterminowana w dążeniu do trzeźwości i skuteczniej pracuje z psychologiem nad rozwiązywaniem problemów związanych z uzależnieniem. Współpraca z psychologiem jest kluczowym elementem terapii uzależnień, a Esperal może działać jak dodatkowy bodziec motywujący do trwałej zmiany i powrotu do zdrowego życia bez alkoholu. 
Kontakt
Esperal Gdansk
ul. Szczecińska 23, 80-392 Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------