Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień w Warszawie

dodano: 2023.12.15 ważne do: 2024.12.09 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz prywatny ośrodek uzależnień to miejsce, w którym osoby uzależnione od alkoholu uczą się rozumieć swoje uczucia oraz zachowania i poznają metody, które pozwalają im na skuteczną walkę z chorobą. Naszym celem jest zapewnienie naszym pacjentom wsparcia i narzędzi niezbędnych do pokonania uzależnienia od alkoholu. Nasz zespół terapeutyczny skupia się na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta i opracowuje spersonalizowany plan leczenia. Podczas pobytu w naszym ośrodku nasi pacjenci uczą się technik radzenia sobie ze stresem, rozpoznawania i kontrolowania impulsów oraz budowania zdrowych relacji społecznych. Wspieramy ich również w procesie odbudowy życia po uzależnieniu, pomagając w znalezieniu nowych pasji i zainteresowań. Nasz ośrodek to miejsce, gdzie nasi pacjenci mogą znaleźć wsparcie, zrozumienie i nadzieję na lepsze jutro. 
Kontakt
Leczenie uzależnień Warszawa
ul. Flory 5, 00-586 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------