Ośrodek uzależnień w Poznaniu–zapewniamy fachową pomoc

dodano: 2023.12.18 ważne do: 2024.12.12 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień to miejsce, w którym każda osoba borykająca się z problemem alkoholowym, otrzyma profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie. Nasz wysoko wykwalifikowany personel medyczny i terapeutyczny zapewnia kompleksową opiekę, obejmującą terapię grupową, indywidualną oraz wsparcie psychologiczne. W naszym ośrodku stawiamy na holistyczne podejście do leczenia uzależnień, co oznacza, że nie tylko eliminujemy objawy, ale także skupiamy się na trwałym powrocie do zdrowia fizycznego, psychicznego i społecznego. Dbamy również o komfort naszych pacjentów, zapewniając im miłą atmosferę, wygodne warunki pobytu oraz zdrowe, zrównoważone posiłki. Naszym celem jest pomóc każdej osobie przezwyciężyć uzależnienie od alkoholu i zdobyć narzędzia do prowadzenia trzeźwego i satysfakcjonującego życia. 
Kontakt
Leczenie uzależnień Poznań
ul. Klonowica 5, 60-747 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------