Aparaty słuchowe Warszawa

dodano: 2023.12.22 ważne do: 2024.12.16 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
W przypadku obaw związanych z ubytkiem słuchu, Konert Aparaty Słuchowe Warszawa oferują indywidualne konsultacje z doświadczonym protetykiem słuchu. W ramach tych spotkań możesz odbyć badanie oraz, wspólnie ze specjalistą, poszukać odpowiedniego rozwiązania. Oferta obejmuje także terapie szumów usznych, aparaty słuchowe i akcesoria Signia oraz ich serwis i naprawę. Każdy ubytek traktowany jest indywidualnie, a sprzęt dostosowywany do danego typu i stopnia schorzenia. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę podaną w opisie.

To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Aparaty słuchowe są przeznaczone do poprawy słyszenia u osób z ubytkiem. Akcesoria i aplikacje do aparatów słuchowych są przeznaczone do używania z aparatami słuchowymi.
Producent: WSAUD A/S
Podmiot prowadzący reklamę: Sivantos Sp. z o.o.
Kontakt
Sivantos Sp. z o.o.
ul. Poniecka 2, 02-310 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------