Korekta-powiek.pl

dodano: 2023.12.22 ważne do: 2024.12.16 wyświetleń: 69
Szczegóły ogłoszenia:
Klinika medycyny estetycznej Korekta-powiek.pl to renomowana placówka medyczna, która specjalizuje się w zabiegach korekty powiek. W swojej ofercie posiada również szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją urody, takich jak leczenie wypadania włosów, mezoterapia skóry głowy, czy przeszczep brwi. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi, klinika gwarantuje trwałe rezultaty i profesjonalną opiekę nad pacjentami. Korekta powiek to jedna z najpopularniejszych procedur z zakresu medycyny estetycznej, która pozwala na odmłodzenie wyglądu oraz poprawę proporcji i symetrii twarzy. Dlatego też klinika Korekta-powiek.pl cieszy się uznaniem wśród klientów poszukujących skutecznych i bezpiecznych rozwiązań z zakresu upiększania i poprawy wyglądu.
Kontakt
Korekta-powiek.pl
ul. Piękna 52, 00-672 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------