Wszywka alkoholowa Esperal Katowice.

dodano: 2023.12.27 ważne do: 2024.12.21 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Alkoholizm to choroba, która dotyka nie tylko psychiczne, ale także fizyczne zdrowie osoby uzależnionej od alkoholu. Niezależnie od tego, w jakim stadium znajduje się uzależnienie, jest to problem, który wymaga profesjonalnej pomocy i leczenia. Warto zauważyć, że alkoholizm nie wybiera swoich ofiar - dotyka ludzi z różnych środowisk społecznych, edukacyjnych i ekonomicznych. Dlatego ważne jest, aby leczenie i wsparcie było dostępne dla wszystkich, bez względu na ich pochodzenie. Profesjonalna interwencja, terapia i wsparcie ze strony najbliższych osób mogą pomóc osobie uzależnionej od alkoholu w powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania społecznego. Każdy, kto boryka się z problemem alkoholizmu, powinien mieć możliwość skorzystania z pomocy, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem i zdrowiem. 
Kontakt
Wszywka alkoholowa Katowice
ul. Chorzowska 210, 40-101 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------