Placówka dermatologiczna FebuMed

dodano: 2023.12.28 ważne do: 2024.12.22 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Proszę odwiedzić naszą klinikę jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu z problemami skórnymi. Czy to atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy egzema - nasi wykwalifikowani specjaliści mają duże doświadczenie w leczeniu zarówno dorosłych, jak i dzieci! Oferujemy konsultacje tylko dla nowych pacjentów - proszę się nie wahać, ponieważ ta okazja nie potrwa długo, zanim na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, pojawi się kolejna, która może zainteresować kogoś na tyle, że będzie chciał mieć swojego osobistego lekarza tak samo (jeśli nie bardziej), niż to, co zwykle dzieje się między przyjaciółmi/członkami rodziny, którzy znają się już bardzo dobrze, bo od urodzenia przeżywają życie razem.
 
Kontakt
FebuMed
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------