Wszywka Wrocław

dodano: 2023.12.28 ważne do: 2024.12.22 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz prywatny gabinet mieszczący się na terenie Wrocławia profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do tematu alkoholizmu. W swoich usługach posiadamy farmakologiczną terapię awersyjną, która jest skuteczną metodą leczenia uzależnienia od alkoholu. Nasz doświadczony zespół lekarzy i terapeutów specjalizuje się w pomocy osobom borykającym się z problemem nadużywania alkoholu, oferując im wsparcie na każdym etapie terapii. Dzięki naszemu podejściu holistycznemu, staramy się zrozumieć przyczyny problemu alkoholowego u każdego pacjenta, co pozwala nam na skuteczne dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb. Ponadto, nasz gabinet oferuje również wsparcie psychologiczne oraz program terapeutyczny, który pomaga osobom uzależnionym od alkoholu odzyskać kontrolę nad swoim życiem i odnaleźć drogę do trzeźwości. Działamy w trosce o dobro naszych pacjentów, zapewniając im profesjonalną i bezpieczną opiekę w walce z nałogiem. 
Kontakt
Wszywka Wrocław
ul. Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------