Wszywka alkoholowa Esperal Katowice

dodano: 2023.12.29 ważne do: 2024.12.23 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal Katowice to substancja, która powoduje blokadę enzymu dehydrogenazy aldehydowej, biorącej udział w metabolizmie alkoholu w wątrobie. Działanie tej substancji polega na zakłóceniu procesu metabolizmu alkoholu, co powoduje nagromadzenie toksycznego kwasu octowego w organizmie. Konsekwencją spożycia alkoholu po przyjęciu Esperalu jest wystąpienie nieprzyjemnych objawów, takich jak nudności, duszności, bóle głowy i serca, co ma na celu zniechęcenie pacjenta do sięgania po alkohol. Dlatego też lek ten jest stosowany w leczeniu uzależnienia od alkoholu, jako wsparcie w procesie detoksykacji oraz terapii uzależnienia. Ponadto, regularne przyjmowanie Esperalu w połączeniu z terapią psychologiczną może pomóc osobom uzależnionym od alkoholu w utrzymaniu trzeźwości i unikaniu kolejnych nawrotów nałogu. Jednakże stosowanie tego leku wiąże się z koniecznością przejścia odpowiedniego badania i konsultacji lekarskiej. 
Kontakt
Esperal Chirurg Katowice
ul. Adamskiego 12/4, 40-074 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------