Depilacja Laserowa Kraków

dodano: 2023.12.31 ważne do: 2024.12.25 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz salon kosmetyczny jest doskonałym miejscem dla każdej pani, która chce laserowo usunąć owłosienie w Krakowie. Z naszą pomocą możesz pozbyć się tego, co do tej pory sprawiało kompleksy. Depilację laserową przeprowadzamy laserem diodowym Light Sheer, jaki jest uznanym urządzeniem na całym świecie. Świadczymy bezbolesną depilację laserową nóg, pach, bikini oraz innych miejsc. Jednocześnie prowadzimy takie zabiegi, jak kriolipoliza, czyli zamrażanie tłuszczu, radiofrekwencja mikroigłowa, czyli redukcja blizn i rozstępów, a ponadto endermologię, polegającą na modelowaniu sylwetki. Wpadnij na naszą stronę i zobacz pełną ofertę.
 
Kontakt
Depilacja Laserowa Kraków
ul. Kobierzyńska 120/S-3, 30-382 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------