Dietetyk kliniczny Radomsko - Mrg Malwina Leszczyńska-Berdys

dodano: 2024.01.01 ważne do: 2024.12.26 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
Dietetyk Radomsko Malwina Leszczyńska-Berdys to specjalista, jaki pomaga pacjentom w uzyskaniu celów sylwetkowych. Dzięki indywidualnie dobranym planom żywieniowym, dietetyk pomaga w radzeniu sobie z chorobami takimi jak cukrzyca, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, jak również w walce z nadwagą i otyłością. Poradnia dietetyczna Radomsko świadczy również szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania i stylu życia, dzięki jakim pacjenci uzyskają wiedzę niezbędną do zachowania zdrowia i właściwej wagi. Dietetyk zajmuje się dodatkowo układaniem diet dla par, sportowców, dzieci oraz kobiet w ciąży. Konsultacje z dietetykiem są dostępne także w gabinecie, jak i online. Wypełniając formularz konsultacyjny na stronie internetowej, otrzymasz indywidualnie dobrany program żywieniowy online od sprawdzonego dietetyka. Malwina Leszczyńska-Berdys prócz wiedzy i doświadczenia w dziedzinie dietetyki, stawia na indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego potrzeb, co pozwala na osiągnięcie wymarzonych.
Kontakt
Dietetyk kliniczny Radomsko - Mrg Malwina Leszczyńska-Berdys
ul. Mickiewicza 29, 97-500 Radomsko, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------