Katowice Wszywka alkoholowa-oryginalny Esperal-530 zł

dodano: 2024.03.09 ważne do: 2025.03.04 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal Katowice to substancja, która powoduje blokadę enzymu dehydrogenazy aldehydowej, biorącej udział w metabolizmie alkoholu w wątrobie. Metoda leczenia alkoholizmu polegająca na implantacji wszywki esperalu ma na celu utrzymanie abstynencji u osoby uzależnionej od alkoholu. Podczas zabiegu wszycia esperalu pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, a substancja disulfiram wzf jest stopniowo uwalniana do organizmu. Działanie wszywki esperal polega na wywołaniu skutków ubocznych po spożyciu alkoholu, takich jak zawroty głowy czy głód alkoholowy, co ma pomóc osobie w walce z nałogiem. Terapia awersyjna przy użyciu implantacji wszywki alkoholowej disulfiramem, czyli esperalem, jest jedną z metod leczenia choroby alkoholowej opartych na psychoterapii.
Kontakt
Esperal Chirurg Katowice
ul. Adamskiego 12/4, 40-074 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------