Blefaroplastyka korekta-powiek.pl

dodano: 2024.03.18 ważne do: 2025.03.13 wyświetleń: 41
Szczegóły ogłoszenia:
Korekta-powiek.pl to renomowana klinika medycyny estetycznej specjalizująca się w zabiegu korekty powiek, inaczej znanemu jako blefaroplastyka. Oferuje ona plastykę powiek górnych oraz blefaroplastykę powiek dolnych, zapewniając profesjonalną opiekę oraz komfortowe warunki dla pacjentów. Dodatkowo, klinika oferuje także usługi z zakresu mezoterapii skóry głowy, leczenia wypadania włosów oraz przeszczepu brwi, zapewniając trwałe efekty przy krótkim okresie rekonwalescencji. Zabiegi są wykonywane w sterylnych warunkach, gwarantując bezpieczeństwo pacjentów. Dzięki klinice Korekta-powiek.pl dowiesz się jak wygląda i ile kosztuje zabieg, uzyskując kompleksową informację na temat dostępnych procedur. Zespół doświadczonych specjalistów zadba o każdy detal, abyś poczuł się pewnie i komfortowo podczas całego procesu. Wejdź na stronę internetową kliniki, aby umówić się na konsultację i rozpocząć drogę do piękniejszego wyglądu.
Kontakt
Blefaroplastyka korekta-powiek.pl
ul. Piękna 52, 00-672 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------